فارمرز

کشـــــــــاورزی

بخش کشاورزی مهمترین حوزه فعالیت فارمرز است. در این بخش متخصصان، کارشناسان و کارکنان در زمینه‌های متعددی فعالیت داشته و توانسته‌اند به پیشرفت‌های چشمگیری در عرصه تولید محصولات باکیفیت و سالم زراعی و باغی دست یابند.

باغ‌های انگور، انار و انجیر – مزرعه گیاهان دارویی – گلخانه‌های هیدروپونیک سه فعالیت عمده این بخش می‌باشند.

گلخانه‌های هیدروپونیک

گلخانه‌های هیدروپونیک یکی از بزرگ‌ترین واحدهای بخش کشاورزی فارمرز هستند. در این گلخانه‌ها، گوجه و فلفل با کیفیت و سالم تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌شود.

اینجا همه چیز به دقت کنترل می‌شود تا محصول به دست آمده در نهایت سلامت و با بالاترین کیفیت به بازار عرضه شود. این نوع کشاورزی مدرن نه تنها باعث افزایش محصول و ارتقاء کیفیت آن می‌شود بلکه هزینه‌های تولید را نیز کاهش می‌دهد.

در این روش تلاش می‌شود در شرایط کنترل شده، استفاده از سموم شیمیایی به حداقل برسد که برای این منظور از روش‌های کنترل بیولوژیک آفات استفاده می‌شود.

بــاغـــات

ما بخش وسیعی از زمین‌های مزرعه فارمرز را به باغ‌های میوه اختصاص داده‌ایم. گونه‌های باکیفیت و سازگار از درختان انگور، انجیر و انار که به بازار عرضه می‌شوند.

ما تلاش کرده‌ایم تا با انتخاب ارقام سازگار با شرایط اقلیمی مزرعه فارمرز و همچنین مراقبت‌های ویژه، بالاترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه کنیم.

اسطوخودوس فارمرز

گیاهان دارویی

کلکسیون گیاهان دارویی فارمرز یکی از زیباترین بخش‌های مزرعه است. ما اینجا گیاهان دارویی نظیر اسطوخودوس، نعناع فلفلی، مرزه خوزستانی، آویشن باغی و آویشن شیرازی کاشته‌ایم.

منطقه غرب ایران شرایط بسیار مساعدی برای کاشت انواع گیاهان دارویی داراست و ما تلاش کرده‌ایم از این شرایط اقلیمی برای تولید این محصولات مفید استفاده کنیم.

عوارض داروهای شیمیایی و تمایل مردم جهان به استفاده از داروهای طبیعی، سبب افزایش روزافزون تقاضا برای داروهای گیاهی شده است.

اسطوخودوس فارمرز

اسطوخودوس

اسطوخودوس را بیشتر به دلیل رایحه مطبوعش می‌شناسند. این گیاه مصرف دارویی و خوراکی دارد و در برخی لوازم آرایشی به کار می‌رود

مرزه خوزستانی

مرزه خوزستانی یکی از گیاهان پرکاربرد در ترکیبات دارویی است که خاصیت میکروب‌کشی دارد

آویشن باغی

گیاهی دارویی که در درمان سرفه و آسم کاربرد فراوانی دارد

آویشن شیرازی

آویشن شیرازی یکی دیگر از گیاهان دارویی است که علاوه بر کاربردهای پزشکی و زیبایی به عنوان ادویه نیز کاربرد دارد

نعناع فلفلی

این گیاه در بسیاری از طعم‌دهنده‌های مواد غذایی و بهداشتی کاربرد دارد. نعناع فلفلی بیشتر مصرف دارویی دارد