فارمرز

گوشت فارمرز

گوشت تولید شده در مزرعه فارمرز علاوه بر سالم بودن، طعم ویژه‌ای دارد.

جیره غذایی کاملاً کنترل شده، شرایط نگهداری گوسفندان به دور از هرگونه استرس، بهداشت محیط زندگی گوسفندان، اصلاح نژاد و مراقبت‌های ویژه سبب شده است گوشتی که ما تولید می‌کنیم بالاترین کیفیت را داشته باشد.

امنیت غذایی جامعه، رسالت و آرمان ماست

گوجه فرنگی فارمرز

گلخانه‌های هیدروپونیک مزرعه، با فراهم آوردن فضایی کاملا بهداشتی و عاری از هر نوع آلودگی، محیط بسیار مناسبی است که ما در آن گوجه‌فرنگی‌های فارمرز را پرورش داده و روانه بازار می‌کنیم.

اینک ما با بهره‌گیری از روش‌های کنترل بیولوژیک آفات، استفاده از سموم شیمیایی را به کمترین میزان ممکن رسانده‌ایم تا گوجه‌های خوشه‌ای و گیلاسی فارمرز سالم، تازه و خوشمزه به دست مصرف‌کنندگان  داخلی و خارجی برسد.

فلفل فارمرز

بخش وسیعی از گلخانه‌های هیدروپونیک ما به کشت فلفل دلمه‌ای اختصاص داده شده است. فلفل دلمه‌ای فارمرز، فلفل کاپی فارمرز و فلفل پالرمو فارمرز در شرایطی کاملا کنترل شده و با رعایت بالاترین معیارهای بهداشتی به عمل می‌آیند تا محصول نهایی شایستگی فارمرز شدن را داشته باشد.

فلفل فارمرز
فلفل فارمرز

محصولات باغی فارمرز

بخش وسیعی از مزرعه فارمرز به باغ‌های میوه اختصاص داده شده است. رقم‌های سازگار، پربازده و با کیفیتی از انار، انجیر و پسته در این باغ‌ها کاشته شده‌اند و متخصصان ما به صورت مداوم در تلاشند تا با نگهداری از این درختان باارزش، میوه‌های سالم و با کیفیتی تولید نمایند.

انار فارمرز، انجیر استهبان فارمرز و پسته فارمرز از مهمترین محصولات تولید شده در فارمرز هستند.

انار فارمرز
انجیر استهبان فارمرز
پسته فارمرز
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

انار فارمرز

برای ایرانیان انار فقط یک میوه نیست. این میوه بخشی از فرهنگ ایرانی و یکی از خاطره‌انگیزترین خوردنی‌ها در آداب و رسوم ایرانیان است. شب‌های خاطره انگیز و مجالس فراموش نشدنی با نام انار ایرانی گره خورده است و ما در تلاشیم تا با پرورش ارقام با کیفیت و سازگار از این میوه محبوب، سهمی در معرفی این میوه به بازارهای داخل و خارج از کشور داشته باشیم.

پسته فارمرز

پسته یکی از معروف‌ترین آجیل‌های ایرانی در سطح جهان است که همه آن را متعلق به مناطق مرکزی و شرقی ایران می‌دانند. با این وجود مزرعه فارمرز با تحقیق، بررسی و مشاوره، پروژه پرورش درختان پسته در اقلیم لرستان را کلید زده تا اینک غرب کشور نیز سهمی در تولید پسته کشور به خود اختصاص دهد.

نعناع فلفلی فارمرز
مرزه خوزستانی فارمرز
آویشن شیرازی فارمرز
اسطوخودوس فارمرز
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

گیاهان دارویی فارمرز

مزرعه فارمرز مجموعه‌های بزرگی از گیاهان دارویی را در خود جای داده است.
ما در این مزرعه تولیدی و تحقیقاتی، گنجینه ارزشمندی از انواع گمزرعه فارمرز مجموعه‌های بزرگی از گیاهان دارویی را در خود جای داده است.

گیاهان دارویی را پرورش و مورد مطالعه قرار می‌دهیم تا علاوه بر تولید محصول با کیفیت، بانک کاملی از این گیاهان مفید را برای محققان و تولیدکنندگان کشور فراهم آوریم.

ما علاوه بر این مجموعه متنوع، پنج گیاه دارویی اسطوخودوس، مرزه خوزستانی، آویشن باغی، آویشن شیرازی و نعناع فلفلی را به صورت انبوه و با برند فارمرز تولید می‌کنیم.

اسطوخودوس Lavender

اسطوخودوس

اسطوخودوس را بیشتر به دلیل رایحه مطبوعش می‌شناسند. این گیاه مصرف دارویی و خوراکی دارد و در برخی لوازم آرایشی به کار می‌رود
مرزه خوزستان Satureja Khuzistanica

مرزه خوزستانی

مرزه خوزستانی یکی از گیاهان پرکاربرد در ترکیبات دارویی است که خاصیت میکروب‌کشی دارد
آویشن باغی Garden thyme

آویشن باغی

گیاهی دارویی که در درمان سرفه و آسم کاربرد فراوانی دارد
آویشن شیرازی Thyme

آویشن شیرازی

آویشن شیرازی یکی دیگر از گیاهان دارویی است که علاوه بر کاربردهای پزشکی و زیبایی به عنوان ادویه نیز کاربرد دارد
نعنا فلفلی Peppermint

نعناع فلفلی

این گیاه در بسیاری از طعم‌دهنده‌های مواد غذایی و بهداشتی کاربرد دارد. نعناع فلفلی بیشتر مصرف دارویی دارد

عسل طبیعی فارمرز

عسل یکی از مهمترین محصولات غذایی تولید شده در غرب ایران است. شرایط اقلیمی بسیار مساعد و سرزمین مملو از گیاهان و درختان متنوع، سبب شده است عسل این منطقه با کیفیتی جهانی روانه بازارها شود.

استفاده از شیوه‌های علمی تولید عسل و اصلاح نژاد زنبور عسل در ترکیب با محیط طبیعی و عاری از آلودگی سبب شده است، فارمرز عسلی سالم، خوش عطر، خوش طعم با بالاترین استانداردهای جهانی باشد.

نهالستان فارمرز​

نهالستان فارمرز

واحد کشت بافت (ریزازدیادی) فارمرز ظرفیت تولید آزمایشگاهی دو میلیون گیاه در سال را دارد.

در این واحد متخصصان در محیطی کاملا بهداشتی و تحت کنترل، نهال‌هایی را عاری از هرنوع بیماری و آلودگی تولید می‌کنند. این نهال‌های کوچک در آینده تبدیل به درختانی می‌شوند که بالاترین بازدهی و بهترین کیفیت میوه را دارند.

عوامل کنترل بیولوژیک آفات

امروزه در کشاورزی استفاده از عوامل بیولوژیک با هدف مبارزه با آفات، تولید محصولات سالم و ارگانیک، کاهش مقاومت آفات نسبت به سموم شیمیایی و همچنین حفظ محیط زیست، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بر این اساس فارمرز که خود یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های محصولات گلخانه‌ای در کشور است، چرخه کامل تولید سن شکارگر ماکرولوفوس، اوریوس و زنبورهای پارازیتوئید را در درون مجموعه خود به وجود آورده و مفتخر است که علاوه بر تأمین نیازهای داخلی خود، می‌تواند این محصول مفید را به سایر تولید‌کنندگان داخلی و خارجی صادر نماید.

عوامل کنترل بیولوژیک آفات Biological Pest Control Agents
برنامه زمانی برداشت محصولات فارمرز