صفا فارم

گوشت فارمرز

گوشت تولید شده در صفا فارم علاوه بر سالم بودن، طعم ویژه‌ای دارد.

جیره غذایی کاملاً کنترل شده، شرایط نگهداری گوسفندان به دور از هرگونه استرس، بهداشت محیط زندگی گوسفندان، اصلاح نژاد و مراقبت‌های ویژه سبب شده است گوشتی که ما تولید می‌کنیم بالاترین کیفیت را داشته باشد.

امنیت غذایی جامعه، رسالت و آرمان ماست

گوجه فرنگی فارمرز

گلخانه‌های هیدروپونیک صفافارم، با فراهم آوردن فضایی کاملا بهداشتی و عاری از هر نوع آلودگی، محیط بسیار مناسبی است که ما در آن گوجه‌فرنگی‌های فارمرز را پرورش داده و روانه بازار می‌کنیم.

اینک ما با بهره‌گیری از روش‌های کنترل بیولوژیک آفات، استفاده از سموم شیمیایی را به کمترین میزان ممکن رسانده‌ایم تا گوجه‌های خوشه‌ای و گیلاسی فارمرز سالم، تازه و خوشمزه به دست مصرف‌کنندگان  داخلی و خارجی برسد.

فلفل فارمرز

بخش وسیعی از گلخانه‌های هیدروپونیک ما به کشت فلفل دلمه‌ای اختصاص داده شده است. فلفل دلمه‌ای فارمرز، فلفل کاپی فارمرز و فلفل پالرمو فارمرز در شرایطی کاملا کنترل شده و با رعایت بالاترین معیارهای بهداشتی به عمل می‌آیند تا محصول نهایی شایستگی فارمرز شدن را داشته باشد.

محصولات باغی فارمرز

بخش وسیعی از صفا فارم به باغ‌های میوه اختصاص داده شده است. رقم‌های سازگار، پربازده و با کیفیتی از انار، انجیر و انگور در این باغ‌ها کاشته شده‌اند و متخصصان ما به صورت مداوم در تلاشند تا با نگهداری از این درختان باارزش، میوه‌های سالم و با کیفیتی تولید نمایند.

انار فارمرز، انجیر استهبان فارمرز و انگور فارمرز از مهمترین محصولات تولید شده در صفافارم هستند.

انار فارمرز
انگور فارمرز
انجیر استهبان فارمرز
قبل
بعدی
نعناع فلفلی فارمرز
مرزه خوزستانی فارمرز
آویشن باغی فارمرز
آویشن باغی / شیرازی فارمرز
اسطوخودوس فارمرز
قبل
بعدی

گیاهان دارویی فارمرز

صفا فارم مجموعه‌های بزرگی از گیاهان دارویی را در خود جای داده است.
ما در این مزرعه تولیدی و تحقیقاتی، گنجینه ارزشمندی از انواع گیاهان دارویی را پرورش و مورد مطالعه قرار می‌دهیم تا علاوه بر تولید محصول با کیفیت، بانک کاملی از این گیاهان مفید را برای محققان و تولیدکنندگان کشور فراهم آوریم.

ما علاوه بر این مجموعه متنوع، پنج گیاه دارویی اسطوخودوس، مرزه خوزستانی، آویشن باغی، آویشن شیرازی و نعناع فلفلی را به صورت انبوه و با برند فارمرز تولید می‌کنیم.

اسطوخودوس فارمرز

اسطوخودوس

اسطوخودوس را بیشتر به دلیل رایحه مطبوعش می‌شناسند. این گیاه مصرف دارویی و خوراکی دارد و در برخی لوازم آرایشی به کار می‌رود

مرزه خوزستانی

مرزه خوزستانی یکی از گیاهان پرکاربرد در ترکیبات دارویی است که خاصیت میکروب‌کشی دارد

آویشن باغی

گیاهی دارویی که در درمان سرفه و آسم کاربرد فراوانی دارد

آویشن شیرازی

آویشن شیرازی یکی دیگر از گیاهان دارویی است که علاوه بر کاربردهای پزشکی و زیبایی به عنوان ادویه نیز کاربرد دارد

نعناع فلفلی

این گیاه در بسیاری از طعم‌دهنده‌های مواد غذایی و بهداشتی کاربرد دارد. نعناع فلفلی بیشتر مصرف دارویی دارد

عسل طبیعی فارمرز

عسل یکی از مهمترین محصولات غذایی تولید شده در غرب ایران است. شرایط اقلیمی بسیار مساعد و سرزمین مملو از گیاهان و درختان متنوع، سبب شده است عسل این منطقه با کیفیتی جهانی روانه بازارها شود.

استفاده از شیوه‌های علمی تولید عسل و اصلاح نژاد زنبور عسل در ترکیب با محیط طبیعی و عاری از آلودگی سبب شده است، فارمرز عسلی سالم، خوش عطر، خوش طعم با بالاترین استانداردهای جهانی باشد.

نهالستان فارمرز

واحد کشت بافت (ریزازدیادی) صفافارم ظرفیت تولید آزمایشگاهی دو میلیون گیاه در سال را دارد.

در این واحد متخصصان در محیطی کاملا بهداشتی و تحت کنترل، نهال‌هایی را عاری از هرنوع بیماری و آلودگی تولید می‌کنند. این نهال‌های کوچک در آینده تبدیل به درختانی می‌شوند که بالاترین بازدهی و بهترین کیفیت میوه را دارند.

عوامل کنترل بیولوژیک آفات

امروزه در کشاورزی استفاده از عوامل بیولوژیک با هدف مبارزه با آفات، تولید محصولات سالم و ارگانیک، کاهش مقاومت آفات نسبت به سموم شیمیایی و همچنین حفظ محیط زیست، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بر این اساس صفا فارم که خود یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های محصولات گلخانه‌ای در کشور است، چرخه کامل تولید سن شکارگر «ماکرولوفوس» و «اوریوس» را در درون مجموعه خود به وجود آورده و مفتخر است که علاوه بر تأمین نیازهای داخلی خود، می‌تواند این محصول مفید را به سایر تولید‌کنندگان داخلی و خارجی صادر نماید.

g29