فارمرز

احداث دهکده سلامت در مجتمع کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا لرستان

در دیدار استاندار لرستان و رئیس کل نظام پزشکی کشور از مجتمع کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا، ظرفیت‌های این مجتمع در حوزه‌های کشاورزی، دامپروری و گردشگری مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.
در جریان این بازدید چندساعته مهندس عرب‌نژاد، مدیرعامل کشت و صنعت لرستان با تشریح اقدامات این مجتمع در جهت ترویج کشاورزی و دامپروری مدرن از طریق ظرفیت گردشگری کشاورزی، بیان داشتند کشت و صنعت لرستان آمادگی اجرای هرنوع طرح و ایده‌ای که بتواند مردم منطقه و استان را توانمند سازد و موجب رونق کشاورزی و دامپروری علمی شود را دارد.
در این دیدار که مدیرکل علوم پزشکی لرستان و معاونت عمرانی استانداری و تنی چند از مسئولان اجرای استان نیز در آن حضور داشتند، محمد رئیس‌زاده مدیر کل نظام پزشکی کشور نیز ظرفیت کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا را برای احداث دهکده سلامت بسیار مناسب ارزیابی نمودند و بیان داشتند به زودی طرح احداث دهکده سلامت در این مجتمع را ارائه خواهیم داد.
دکتر زیویار استاندار لرستان نیز با تشکر از تلاش‌های مدیران و کارکنان کشت و صنعت لرستان، این مجموعه را نماد توانمندی داخلی در تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین توصیف کردند و اظهار امیدواری نمودند یا همکاری دستگاه‌های مرتبط، طرح دهکده سلامت نیز به سرعت در این مجتمع اجرایی شود تا یکی دیگر از ظرفیت‌های استان لرستان در زمینه‌های مختلف شکوفا شود.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =